или зарегистрироваться
Каталог
Категории
Интересные советы

Спортивне харчування в Ужгороді

Ужгород

Правильне харчування та заміна їжі спортивними добавками

Усі знають, що спортивне харчування корисне і дозволяє отримати неймовірні результати на тренуваннях. Але не усі знають, що головною складовою цього успіху буде не лише спортивне харчування в Ужгороді, але й правильні продукти у Вас на столі. Саме про раціон треба думати в першу чергу, а потім про додавання бракуючих речовин за допомогою спортивного харчування. Але які добавки мають доповняти раціон спортсмена?

При силових тренуваннях перш за все необхідно забезпечувати себе великою кількістю білка. Саме цей елемент нашого організму будує м’язи, сухожилля, зв’язки та інші мікроскопічні діючі елементи будь-якої системи. Усі чули про ферменти та імунні антитіла. Так ось вони також є білками, і для їх виробництва необхідні білки

Для чоловіка, який займається важкими тренуваннями необхідно у кількості 1,5-2 грама на кожен кілограм ваги тіла. Це означає 100-300 грам білків кожен день, що можна зіставити з 400-1000 грам курячого м’яса з урахуванням ідеального травлення. В реальному житті травлення не усіх дуже добре працює, тому засвоюється 30%-70% їжі, а це збільшує необхідність в курячому м’ясі вдвічі або втричі, що складає від 800 грам до 3 кілограм. На це не стане ні грошей ні бажання стільки їсти.

Рішенням для такої ситуації є спортивне харчування, в Ужгороді яке можна купити через наш магазин. Протеїн, який містить від 70% до 90% чистого білка, засвоюється на 95% в залежності від засвоюваності сировинних продуктів. Це означає, що половину необхідних білків можна получили, випивши всього-на-всього 3-4 мірних ложки.

При наборі ваги, спортивне харчування в Ужгороді також допомагає набрати велику кількість калорій. Чоловіку при інтенсивних тренуваннях необхідно 3000-5000 калорій, в залежності від ваги тіла. Це означає, що треба з’їдати 3-4 великих порції каші, 400-600 грам м’яса, 200-500 грам салату, 5-10 яєць та запивати все літром молока. З урахуванням проблем з травленням треба з`їдати вдвічі більше, що не є можливим навіть якщо спати усього 6 годин на день. Саме тому виготовили гейнер, який є вуглеводно-білковою сумішшю та є головним спортивним харчуванням для набору ваги тіла.

Під час схуднення також важливо приймати спортивне харчування в Ужгороді. Окрім жироспалювачів, важливо пити протеїн або ліпше амінокислоти, які будуть відновлювати м’язи, але не будуть додавати ваги за рахунок жирів. Дуже важливо приймати саме добавки, бо вони очищенні від непотрібних речовин, таких як жири, вуглеводи, клітковина та інші. У комплексі с жироспалювачем, спортивне харчування в ужгороді додасть не тільки сил та енергії, але й буде швидко відновлювати організм для наступних тренувань.

Якщо Ви вважаєте, що вам все ж таки потрібне спортивне харчування, в Ужгороді його можна придбати через наш магазин. Наші консультанти також є атлетами зі стажем, тому вони зможуть порадити Вам кращій для Вас вид добавок і правила його прийому.

Лучшая цена!
- © 2013-2018