или зарегистрироваться
Каталог
Категории
Интересные советы

Спортивне харчування в Рівне

Як і коли приймати спортивне харчування в Рівне?

Багато спортсменів, бодібілдерів та атлетів, особливо початківці, знають як важливо приймати спортивне харчування в Рівне. Вони знають які види добавок існують, чим вони корисні, але не кожен знає принцип прийому кожного з них. Зараз ми розповімо про усі особливості прийому різного спортивне харчування.

Підвищення маси тіла

Головна ціль багатьох людей, які відвідують тренажерні зали – це набрати вагу тіла. Ця задача дається особливо важко тим, хто має худорляву статуру. Але зі спортивним харчуванням, у Рівне яке можна придбати в нашому магазині, ця проблема буде вирішена.

Головним спортивним харчуванням для набору ваги – є гейнер, усі види протеїнів та амінокислот. Протеїн також буває різний, а його вибір в сторону ліпшого виконується дуже легко – по ціні. Сам ціна показує якість початкової сировини, але треба дивитись і на популярність бренду. Амінокислоти також є недешевим спортивним харчуванням у Рівне, але дуже дієвим.

Також для набору ваги рекомендується приймати вітаміни та мікроелементи, амінокислоти аргінін та лейцин, риб’ячий жир.

Спортивне харчування у Рівне для схуднення

Перш за все необхідно подбати не тільки про боротьбу с жиром, але й про м’язи, які теж потерпають від великих навантажень та виснажливих вправ. Для цього треба приймати протеїн або амінокислоти.

Що стосується зменшення ваги, то в цьому допоможе екстракт зеленого чаю, синефрін, кофеїн, L-карнітин, сезамін, селен, кальцій. Багато з цих компонентів є у комплексах жироспалювачів, але необхідно дуже ретельно дослідити увесь состав на наявність заборонених саме для вас компонентів.

Підвищення сили

Якщо треба підвищити силові показники, то у цьому допоможе карнозин, креатин, октаконазол, таурін, трібулус. Ці добавки впливають на енергетичні запаси м’язів, а також на здатність нервової системи передавати імпульси. Саме тому атлети, які купили спортивне харчування у Рівне, підвищують свої показники кожен місяць.

Не можна також забувати про підтримку організму протеїнами, гейнером, амінокислотами та вітамінами.

Енергетичне спортивне харчування

Такі комплекси ще називають передтреніковими добавками або передтреніки. Вони складаються с цілого переліку компонентів, які додають енергії за рахунок екстрактів рослин, наприклад, гуарана. До них можна віднести кофеїн, цитрулін манат, тирозин, карнітин, АТФ, женьшень та інші.

Подбайте, що ви не маєте проблем з серцево-судинною системою, бо такі добавки заборонені у такому випадку.

Як приймати спортивне харчування на тренуваннях?

До тренування ліпше за все приймати спортивне харчування у вигляді передтренікових комплексів, а також гейнер, щоб підвищити енергетичний запас. Але не можна перегружати шлунок, тому гейнер приймається за 30-60 хвилин до тренування, на відміну від передтреніка, який можна вжити відразу перед тренуванням.

На тренуванні тренери радять розмішувати амінокислоти з водою, щоб постійно живити м’язи будівельним матеріалом для їх росту.

Після тренування необхідно поповнити енергетичній запас організму, тому необхідно випити гейнер або протеїн, щоб закрити вуглеводне вікно.

Лучшая цена!
- © 2013-2018