или зарегистрироваться
Каталог
Категории
Интересные советы

Спортивне харчування в Львові

спортивне харчування в Львові

Львів – культурна столиця України, в якій живе дуже цілеспрямовані та успішні люди. Багато з цих людей приділяють увагу не тільки соціальному успіху, але й своєму здоров’ю. Саме тому їх можна побачити в тренажерному залі або на стадіоні.

Кожний з цих людей знає на своєму прикладі, як важко при такому темпі життя правильно харчуватись, тому сьогодні дуже популярно спортивне харчування у Львові та інших городах України.

Чому потрібно купити спортивне харчування в Львові?

Це питання задають усі, хто не мав справу зі спортивними добавками. Гейнери, протеїни, амінокислоти та жироспалювачі необхідні при великих навантаженнях та поганому харчуванні. При зайняттях в тренажерному залі чоловікам потрібно вживати не менше 3000-5000 калорій, а жінкам – 1500-2500 калорій в залежності від ваги та обміну речовин.

Спортивне харчування у Львові, це можливість додати до свого раціону додаткові 1000-1500 калорій без перевантаження шлунку. Уявіть, що для вживання 400-600 калорій треба з’їсти велику порцію каші, 150-200 грам м’яса, а також 200 грам салату. Цю ж саму калорійність можна отримати, випивши 100-150 грам шоколадного гейнеру після тренування, при тому, що через годину шлунок буде готовий прийняти основну порцію їжі. Зі спортивнім харчуванням у Львові приріст ваги буде дуже швидким, тому його треба починати вживати вже зараз.

Спортивне харчування для схуднення

Зворотня сторона тренувань – це зменшення ваги тіла. Зайві жирові відкладення не дають змогу нормально жити, тому з ними необхідно боротися. В цьому також допомагає спортивне харчування. У Львові можна придбати для цих цілей жироспалювач, який блокує перетравлення жирів, а також не дає новим жирам всмоктуватись у кишечнику.

Додатковою властивістю жироспалювача є підняття енергетичного стану спортсмену. Він додає енергії на 2-3-годинне тренування, яке у більшості випадків виробляється зі своїх же жирових відкладень.

Але вживаючи спортивне харчування у Львові для схуднення, не можна забувати про підтримку організму різноманітними корисними речовинами та білками. Саме у цей період організм потребує найбільшу кількість протеїнів та амінокислот. Без них м’язи так само згорають, як і жирові відкладення.

Якщо ви вирішили придбати спортивне харчування у Львові, то потурбуйтесь про складання необхідної дієти та програми тренувань з тренером. Без цих складових спортивне харчування не працює.

Лучшая цена!
- © 2013-2018