или зарегистрироваться
Каталог
Категории
Интересные советы

Спортивне харчування в Луцьку

Спортивне харчування в Луцьку

Спортивне харчування це біологічно активні добавки, які розроблені спеціально для активних людей, спортсменів, бодібілдерів та пауерліфтерів. Ці добавки допомагають підвищити результати тренувань за рахунок живлення організму корисними речовинами, такі як білок, вуглеводи, амінокислоти, есенції трав та коричних речовин.

Треба зазначити, що спортивні добавки не мають ніякого відношення до хімічних препаратів та допінгу, якими користуються професіональні спортсмени. Але треба бути уважними, бо спортивне харчування в Луцьку продається будь де, тому можуть бути підроби та неякісні продукти.

Види спортивного харчування у Луцьку

Існує дуже багато видів добавок, які необхідні для певних цілей. В цьому списку ми приведемо найбільш популярні з них в порядку зменшення інтересу з боку спортсменів.

·        Протеїн – концентрований білок у порошковій формі

·        Гейнер – концентровані вуглеводи (50%-75%) та білок (25%-50%)

·        Амінокислоти – складові білків, які швидко засвоюються

·        BCAA – амінокислотний комплекс з валіну, лейцину, ізолейцину

·        Жироспалювачі – комплекси для схуднення

·        Креатин – речовина, яка поповнює запаси глікогену у м’язах та підвищує їх силу

·        L-карнітин – амінокислота для схуднення

·        Передтренувальні комплекси – енергетики

·        Вітаміни – вітамінні комплекси для підтримки організму

Це далеко не повний перелік видів спортивного харчування, у Луцьку які можна знайти у нашому магазині. Перелічені добавки, як правило, діють комплексно на усі системи організму окрім креатину та L-карнітину. Але існують такі комплекси, які діють лише на окрему функцію організму.

Яке приймати спортивне харчування у Луцьку?

Головне питання у кожного атлета чи спортсмена є состав спортивних добавок, які необхідно приймати. Саме від цього составу залежить успіх тренувань. Не можна вибрати перше-ліпше спортивне харчування у Луцьку, та почати його приймати у великих кількостях. У виборі добавок дуже важливо підібрати їх під свою ціль. Наприклад, немає сенсу покупати гейнер, якщо хочете схуднути, бо вага буде тільки збільшуватись. Також не можна вибирати молочний протеїн чи гейнер людям, у яких не перетравлюється лактоза. І таких моментів дуже багато, тому ми радимо поспілкуватись з тренером, або зі спеціалістом нашого магазину, так придбати правильне спортивне харчування в Луцьку.

Безпечність спортивне харчування в Луцьку

Дуже важливим для багатьох є безпека прийняття спортивне харчування. Питання безпеки самих добавок не може викликати сумнівів, бо воно виробляється зі звичайних продуктів, які продаються у магазині. Це молоко, соя, яйця, кофе, зелений чай та інші.

Єдина слабка небезпека пов’язана з незасвоюваністю продуктів з яких воно виготовлено, або погана робота шлунку, кишечнику, печінки або інших органів. Також треба порадитись з лікарем, якщо у Вас є деякі хвороби, наприклад серцево-судинні.

Якщо у Вас міцне здоров’я, є велике бажання стати сильнішим, більшим або худішим, то ми радимо купити спортивне харчування у Луцьку в нашому магазині.

Лучшая цена!
- © 2013-2018